Бурак Јилмаз потпиша за Лил и веднаш замина на тренинг

Турчинот претставен како засилување на тимот кој во Наполи скапо го продаде Осимен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *