Челзи со Тухел е опасен тим, победија во меч без картони

Сините не му дозволија на Вест хем да биде најдобропласиран лондонски тим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *