Червар со моќна порака на пречекот на ракометарите во Загреб

Освоија сребро, а беа дочекани како големи шампиони.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *