Даде гол и ги провоцираше противничките навивачи, па мораше да бега (Видео)

Романецот во дресот на Лудогорец згреши што ги налути фановите на Левски.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *