Дали Меси требаше да биде повлечен од игра, што вели статистиката?

Исправна ли беше одлуката на тренерот на ПСЖ?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *