Дарио Ивановски е балкански шампион во сала на 3.000 метри!

Македонскиот атлетичар ја разби конкуренцијата и се закити со злато.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *