Мајсторите за обложување ќе го слават Де Хеа бидејќи им донесе големи добивки

Трите тикети се со симболични уплати, а благодарение на големите квоти од Sport Life, обложувачите имаа уште поголеми причини за радост.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *