Де Лихт треба да учи од Пјаниќ како се држат рацете

На фотографија од синоќешниот меч на Јувентус, се гледа зошто топката го удри во рака Холанѓанецот, а не Босанецот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *