Денеска е за мајстори за куп-натпревари – Со Квоти на денот до тикет со коефициент 13 (Фото)

Денеска е интересна понудата на Sport Life со стандардната содржина Квоти на денот и сите три натпревари се од фудбалските купови во различни земји, а вкупниот коефициент е 13.

Во англискиот ЕФЛ куп меѓу себе ќе играат двете екипи од Лига 1 во Англија, Чарлтон и Милтон Кејнс. Предлог со Квоти на денот е да одиграте дека и двете екипи ќе дадат гол во исто полувреме, без разлика во кое, а квотата за ГГ прво/второ е 2.25.

Еспањол е фаворит во Копа дел реј против второлигашот Понферадина и да не загуби во меч со 2-4 гола, односно Х2&2-4 коефициентот е точно 2.00.

Во Франција е дербито на 1/16-финалето во Купот меѓу Ленс и Лил, а предлог во Квоти на денот е да одиграте 1-2I&1-2II со коефициент 2.85.

Трите натпревари можат да се играат заедно на ист тикет и да се комбинираат со сите останати игри од билтенот и дневниот додаток на Sport Life.

 

- Оглас -

Најнови вести