Денеска има меч кој „мириса“ на 7+

По два месеци пауза, продолжува првенството во Естонија, а три меча се посебно интересни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *