Џејми Варди ноќеска се појави и во Холивуд (Видео)

Речиси идентичен гол со петица како напаѓачот на Лестер беше постигнат и во МЛС-лигата на дуелот меѓу Лос Анџелес и Сан Хозе.

Слични вести...