Џордан ги омаловажувал и ги напаѓал сите свои соиграчи, освен еден

Иако документарецот „Последниот танц“ ја достигна очекуваната популарност, легендарниот Мајкл се најде на удар на критики поради неговиот однос кон соиграчите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *