Дибала аут до 20 дена, ќе ги пропушти дербијата против Интер и Наполи

Пирло остана без уште еден важен фудбалер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *