Дибиров потврди дека останува во Вардар и упати моќна порака (Фото)

Рускиот репрезентативец од 2013 година го носи црвено-црниот дрес на клубот со кого двапати стана европски првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *