Димитријевиќ држеше час како се асистира, Хувентуд победи по продолженија (Видео)

Македонскиот репрезентативец беше еден од клучните кошаркари за прв триумф на клубот од Бадалона и имаше најмногу прецизни додавања на мечот со Билбао

Слични вести...