Динамо и Ференцварош одлични на гости, Олимпијакос со убава предност патува на Кипар (Видео)

Гигантот од Киев победи во Белгија, во меч со многу пресврти. Молде и унгарскиот првак одиграа 3:3, а на прагот на настап во ЛШ е и грчкиот шампион.

Слични вести...