Динамо, Клуж и Ференцварош се „сигуриците“ во денешниот предлог-тикет

Комбинацијата од квалификациските дуели во ЛШ носи вкупна квота 35.18.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *