Динамо Загреб има нов вундеркинд – Реал Мадрид веднаш дава 10 милиони евра

Популарните Модри продолжуваат да бидат модел за производство на фудбалски таленти, но и пример на овие простори за скапи трансфери.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *