До крајот на месецов, од првото место паѓаат и Ѓоковиќ на АТП и Белгија на ранг-листата на ФИФА?

Наскоро може да дојде до смена на врвот на две значајни спортски ранг-листи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *