Кај нас никој не сака да даде 1.000 евра за фотографија со фудбалерите, пари наменети за лекување на детенце, дресот на Зидан продаден за 108.000 долари

Ех, Македонијо!

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *