Тажно – На малиот Јаков му треба помош, првата аукција не успеа, ќе има и втор обид за продажба на фотографијата со сите репрезентативци (Фото)

Немаше понуда за почетната сума од 1.000 евра, па ќе има и втора аукција.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *