Дончиќ го инспирираше Далас за пресврт над Портланд

Словенецот постигна 13 поени во последната четвртина во која Далас влезе со -14 разлика

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *