Дончиќ одигра уште еден блескав меч и влезе во историјата на НБА (Видео)

Далас се радуваше во меч кој беше драматичен до последната секунда, а имаше и меч на кој домаќините загубија со неверојатни 57 разлика!

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *