Дортмунд си го бара капитенот назад

Германскиот вицепрвак веќе доведе неколку сериозни засилувања, а сега ќе се обиде да го врати Матс Хумелс во своите редови

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *