Двокатен отворен автобус веќе не е во мода, титула се слави и во пајтон (Фото)

Интересен начин да се парадира низ град после освоена двојна круна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *