Еден погрешен потег и Ѓоковиќ може да биде дисквалификуван или уапсен во Австралија

Ептен ригорозни мерки се преземаат пред првиот гренслем турнир во 2021.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *