Едно е сигурно, ЛШ ќе ја освои тим во кој играл легендарниот француски играч

Голгетерот има играно за сите четири полуфиналисти.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *