Егзотична е комбинацијата со Квоти на денот, а и коефициентот е топ (Фото)

Квотите на денот на Sport Life се егзотични со три натпревари на два континенти, а вклучени се фудбалски дуели од Африканскиот куп на нациите, Премиер лигата во Англија и Португалскиот куп.

Вкупниот коефициент на тикет со трите пара според предлогот во Квоти на денот на Sport Life e 16.

Првиот дуел е од АФКОН, а од 20 часот ќе играат Екваторијална Гвинеја и Брегот на Слоновата Коска.

Предлог тип во Квоти на денот е да се одигра Т21+I&1+II со одличен коефициент од 2.55.

Вест хем и Норич ќе го играат единствениот меч денеска од Премиер лигата, од 20.45 часот, а тимот од Лондон е голем фаворит, па добро изгледа комбинацијата 1&2+ второ полувреме со квота 2.60.

Визела и Порто ќе играат меч од Португалскиот куп од 21.45 часот, гостите се фаворити и може да се одигра 2-2&2-4 гола со коефициент 2.45.

 

- Оглас -

Најнови вести