ЕХФ ги откачи битолчани, Вардар 1961 ќе биде единствен македонски тим во ЛШ

Амбициозниот Еурофарм Пелистер го нема на листата на клубови учесници во елитното клупско натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *