Ејтон си доби постер од Ленард кој ќе го памети цел живот (видео)

Канџата брутално заби преку 211 сантиметри високиот центар на Феникс

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *