Елмас како Меси, Казахстанците немоќни против дијамантот

Нашиот фудбалски бисер имаше акција што ја крена публиката на нозе, а потоа изнуди и пенал за наша предност

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *