Елмас како ѕвезда пречекан во Истанбул, не знаел за никаков трансфер во Наполи (Видео)

Елиф ќе тренира со Фенербахче, а клубот бара засилувања за средниот ред, прва желба е Месут Озил.

Слични вести...