Елмас на клупата против Јувентус – Фабијан Руиз ќе биде стартер во финалето на Купот?

Италијанските медиуми најавуваат дека Шпанецот ќе игра во средниот ред заедно со Зјелински и Деме, а македонскиот репрезентативец утре на „Олимпико“ ќе биде резерва.

Слични вести...