Ентони: Лојалноста во спортот е преценета, тоа е само бизнис

Новата ѕвезда на Лејкерси со интересна изјава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *