Ериксен не може да игра за Интер со дефибрилатор

Тоа го потврди лекарот на Италијанската фудбалска федeрација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *