Еторе Месина и официјално нов тренер на Милано

Десната рака на Грег Попович во Сан Антонио го менува Симоне Пjаниџани на клупата на „манекените“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *