Еве зошто Македонија бараше Ѓоковиќ да игра за нашата репрезентација (Видео)

Извонредна и многу атрактивна асистенција имаше играчот на Клуж и потенцијален наш репрезентативец за четвртиот гол против Селтик.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *