Евертон го откупи Гомеш за 22 милиони фунти

Португалецот по една мината сезона како позајмен играч од Барселона, ја официјализираше перманентната преселба на „Гудисон парк“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *