Фајнл форот на СЕХА-лигата повторно во Брест

По една година пауза, најдобрите четири екипи од регионалното ракометно натпреварување за трофејот ќе се борат во градот на Мешков Брест.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *