Фалкао останува во болница, го хранат само со течности

Колумбиецот на тренинг на Галатасарај се здоби со тешка повреда на главата и не може да јаде.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *