Федерер: Не можам да замислам да играм без публика

Швајцарецот би прифатил да продолжи сезоната по секоја цена, иако вели дека ќе му биде чудно

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *