Фелипе Мело со невидена еуфорија го прослави пласманот во финалето, буквално полуде (Видео)

Легендата не играше, но по последниот свиреж на судијата, урлаше колку што го држи гласот и му благодареше на Господ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *