Фјури: Јас сум најдобар на светот, а Вајлдер е вториот најдобар

Фјури порача и дека ако си играте со оган, ќе се изгорите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *