Фудбалер со мобилен телефон глумеше ВАР-систем, судијата го исклучи (Видео)

Неверојатна сцена на мечот Бешикташ - Сиваспор, црвен картон доби капитенот на гостите откако заврши првото полувреме.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *