Галските петли слават титула и јубилеј – Во регуларен дел никој не ги победи 25 меча по ред, последни мерка им земаа Турците

Франција ја победи Шпанија со 2:1 и го освои пехарот во Лигата на Нации, а продолжи и серијата без пораз во регуларен дел што им трае веќе скоро две и пол години

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *