Ѓаволска сензација на „Олд Трафорд“ – Шефилд го нокаутира Манчестер јунајтед (Видео)

Вечерва се случи веројатно и најголемото изненадување во фудбалска Европа во новата година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *