Ѓаволски колапс во Лондон за четата на Солскјер (видео)

Второ разочарување за Манчестер јунајтед во Премиер лигата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *