Газдата на третолигашот се чуди: Едгар Давидс е катастрофален тренер

Разочарување од тренерската работа на некогашниот холандски репрезентативец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *