Германија во финале и нејзин агресивен почеток против Данска, може да ви донесе голема заработка (Фото)

Огромни квоти од 14.0 до 21.0, се нудат во Bet Builder понудата на Sport Life за вечерашното осминафинале на фудбалското ЕП помеѓу Германија и Данска.

За да биде добитен билдерот, треба да се исполнат четири услови. Така на пример, билдерот број 3, со квота 14.0, може да биде добитен во најава уште по првото полувреме.

Потребно е да има барем еден корнер во првите 10 минути и Германија да има најмалку три шута во рамки на гол по првиот дел. Ако тоа се оствари, половина од работата е завршена, би чекале само уште Германија да се најде во четвртфиналето и Никлас Филкруг да упати два или повеќе шутеви во рамки на голот.

- Оглас -

Најнови вести