Глејзер ќе го гаси пожарот во Манчестер со екстра засилување

Навивачите протестираат и бараат Американецот да го продаде клубот и да си замине, но најавен е и контранапад.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *